Noclegi. Zapraszamy!

więcej
Witamy w Noclegovo!

Nasza baza zawiera tylko i wyłącznie sprawdzone miejsca noclegowe, co do których wcześniejsi klienci nie mieli żadnych zastrzeżeń. Dlatego też noclegi te rekomendujemy z czystym sumieniem. Nie mniej ważne jest to, że dbając o jak najwyższy poziom prezentowanych ofert wyszukujemy takie noclegi, których komfort jest najwyższy, a cena nie jest wygórowana.

Noclegi

Działając w branży hotelarskiej przeprowadziliśmy badania mające na celu zapoznanie się z tym jakie noclegi są najwłaściwsze dla osób będących w podróży. Analizując opinie ludzi, którzy część swojego życia spędzają w drodze poznaliśmy ich preferencje. Wynika z nich, że wygodne noclegi powinny spełniać kilka podstawowych warunków. Są to między innymi: schludny pokój, w którym nie czuje się obecności poprzednich gości; nieskazitelnie czysta łazienka; możliwość zachowania niczym nie zakłóconej intymności, a więc cisza i spokój. Mając to wszystko na uwadze postanowiliśmy stworzyć serwis internetowy dający pewność, że zamówione za naszym pośrednictwem noclegi będą tym czego oczekujesz. Oczywiście jest to niezbędne minimum, ale jeśli oczekujesz jeszcze więcej, to noclegovo.pl jest najlepszym miejscem na odszukanie nie tylko spokojnej nocy, ale i dodatkowych atrakcji.

Gdzie polecamy noclegi?

W naszej ofercie znajdziesz przytulne pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne i pokoje w kwaterach prywatnych. Najwyższej klasy hotele, małe hoteliki oraz apartamenty. Kempingi, domki letniskowe i pola namiotowe. Sanatoria i ośrodki SPA. Noclegi, które możesz u nas zarezerwować są skierowane do tych, którzy cenią komfort i prestiż, a jednocześnie wymagają wysokiego standardu; do tych dla których standard jest ważny, ale nie chcą tracić fortuny za jedną noc; a także do zapalonych turystów, dla których noclegi, to jedynie przerwa w podróży.

Sprawdzone przez serwis
    Każdy właściciel ośrodka noclegowego w swoim panelu może wysłać zaproszenie. Począwszy od maja 2011 będziemy odwiedzać właścicieli przekonując się o atrakcyjności miejsca noclegowego. Taki nocleg zyska status sprawdzonego i polecanego przez serwis, tym samym darmową publikację.

Wydarzenia

więcej

Artykuły

Zdrowie na wczasach

Najczęstszymi wakacyjnymi dolegliwościami...

Seksturystyka - pomysł na wakacje?

Sexturystyka - czy to dobry pomysł...

Roaming - jak korzystać...?

Roaming- rozsądne korzystanie z...

więcej
Newsletter
dodaj nocleg