Polityka prywatności

Korzystając z serwisu noclegovo.pl akceptują Państwo wszystkie poniższe zasady zawarte w Polityce Prywatności, która jest dostępna pod adresem http://www.noclegovo.pl/pp.aspx

Użytkownicy i klienci serwisu nocelgovo.pl, przesyłając za pośrednictwem stron serwisu ogłoszenia, pytania, komentarze i inne treści tekstowe i graficzne, udostępniają swoje dane osobowe pozwalające na określenie ich tożsamości takie jak imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail i inne. Dane te opublikowane będą w określonym czasie na łamach serwisu noclegovo.pl tylko za akceptacją użytkownika przesyłającego dane, który tą akceptację wyraża publikując swoje ogłoszenie w serwisie. 

Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratorów serwisu noclegovo.pl dla potrzeb publikacji ogłoszenia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883). 

Właściciel serwisu noclegovo.pl nie udostępnia osobom trzecim danych przekazywanych przez Użytkowników serwisu,
tym bardziej nie będą one nigdy nikomu odsprzedane. 

Właściciel serwisu noclegovo.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania bez zapowiedzi wiadomości poprzez pocztę e-mail osobom, których dane kontaktowe zostały przesłane za pomocą któregokolwiek z formularzy zawartych w serwisie. 

Niektóre obszary serwisu noclegovo.pl mogą wykorzystywać technologię cookies. Warunkiem działania cookies i tym samym poprawnego działania całego serwisu jest ich akceptacja przez przeglądarkę. 

Pytania i uwagi dotyczące warunków korzystania z serwisu i ochrony prywatności jego użytkowników można kierować na adres: info@noclegovo.pl 

Właściciel serwisu noclegovo.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w treści niniejszego tekstu - Polityki Prywatności.

Zarejestruj się jako użytkownik lub jako właściciel obiektu »

dodaj nocleg