Osrodek Wypoczynkowy MARYSIENKA

Rodzaj obiektu:. Ośrodek wypoczynkowy, dom wczasowy
Miejscowość:. Adamowizna
Adres:. ul. Topornia 23, 26-400 Przysucha
Cena (za dobę hotelową):. 15 do 45 PLN
Miejsc:. brak danych
Telefon:. 605608645 (dzwoniąc powołaj się na serwis Noclegovo)
Telefon alternatywny:. brak danych
E-mail:. zapytaj o nocleg
Strona WWW:. brak danych
Komunikator:. brak danych
Skype:. brak danych

Cennik

w sezonie (wakacje) 22 zł wyżywienie całodzienne 25-28zł obozy, kolonie, grupy zorganizowane 35-45zł z wyżywieniem przed i po sezonie od 15 zł

Księga gości

Dodanych komentarzy: 0

Ocena:

Wyświetlenia (w tym miesiącu): 7992

+ Dodaj ogłoszenie do swojego notesu

Udogodnienia w obiekcie

 • Pokoje z łazienką
 • Parking
 • Pokoje z TV
 • Akceptujemy zwierzęta
 • Internet
 • Dla niepełnosprawnych

Udogodnienia w okolicach

 • Bankomat
  (1 km)
 • Plac zabaw
  (0 km)
 • Sklep
  (1 km)

Opis noclegu

Opis obiektu:

Ośrodek Wypoczynkowy w Toporni k/Przysuchy oferuje miejsca w swoim obiekcie w domkach 3-6 osobowych (1 lub 2 pokojowych), z łazienkami. Domki ogrzewane, obiekt całoroczny.


Ośrodek położony jest na terenie ekologicznie czystym, z daleka od miast przemysłowych w dużym kompleksie leśnym (Wzgórza Koneckie). Dysponujemy sztucznym zbiornikiem wodnym o pow. 5 ha usytuowanym w górnym biegu rzeki Radomki z II-ą klasą czystości wody.


Topornia leży w odległości ok. 60 km od Gór Świętokrzyskich. Istnieje możliwość organizowania niedrogich i atrakcyjnych wycieczek do Chęcin, Oblęgorka, Zagnańska, Jaskini „Raj\", Św. Krzyża, Kazimierza n/Wisłą, Czarnolasu, Puław i Warszawy. Nieocenioną atrakcją będzie wyjazd na pływalnię „Perła\"w Nowinach. Dysponujeny 150-ma miejscami noclegowymi w 34 domkach murowanych z pełnym węzłem sanitarnym. Na miejscu istnieje możliwość korzystania ze sprzętu wodnego na terenie kąpieliska, bilardu, dyskoteki, gier zręcznościowych, boiska, placu zabaw i świetlicy, koncerty zespołów, konie, ryby, grzyby.


Na ternie ośrodka powstał skate park o pow. ok 1000m2, a w odległości 2,5 km nowa hala sportowa, wybudowana zgodnie ze standardami UE z boiskami, siłownią, biczami wodnymi, scianą wspinaczkową itp

Tagi

brak danych

Zarejestruj się jako użytkownik lub jako właściciel obiektu »

dodaj nocleg