GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE DOLINA BOBRÓW

Rodzaj obiektu:. Agroturystyka
Miejscowość:. Adamowizna
Adres:. ul. Wólka Dłużewska 5, Wólka Dłużewska
Cena (za dobę hotelową):. 25 do - PLN
Miejsc:. brak danych
Telefon:. 668831622 (dzwoniąc powołaj się na serwis Noclegovo)
Telefon alternatywny:. brak danych
E-mail:. zapytaj o nocleg
Strona WWW:. brak danych
Komunikator:. brak danych
Skype:. brak danych

Cennik

Oprócz gwarancji doskonałego wypoczynku w komfortowych warunkach i bliskim kontakcie z naturą, atut oferty stanowi wyjątkowo atrakcyjna cena za nocleg już od 25 zł dla dzieci do 35 zł dla dorosłych. DZIECI 25 zł
DOROŚLI 35 zł W przypadku programów "zielona szkoła" cena każdej imprezy jest ostatecznie kalkulowana indywidualnie w zależności od dokładnego zakresu świadczeń i liczby uczestników. Warunkiem sprzedaży imprezy turystycznej jest złożenie przez Klienta zamówienia na jej realizację, zawarcie umowy oraz przedstawienie listy uczestników z wyszczególnieniem imienia, nazwiska, daty urodzenia i adresu miejsca stałego zameldowania każdej z osób.

Księga gości

Dodanych komentarzy: 0

Ocena:

Wyświetlenia (w tym miesiącu): 6829

+ Dodaj ogłoszenie do swojego notesu

Udogodnienia w obiekcie

  • Pokoje z łazienką

Udogodnienia w okolicach

  • Bankomat
    (10 km)
  • Sklep
    (1 km)

Opis noclegu

Opis obiektu: ospodarstwo agroturystyczne \"Dolina Bobrów\" położone jest na skraju wioski Wólka Dłużewska w pobliżu lasów w Nadwiślańskim Obszarze Chronionego Krajobrazu. Niedaleko znajdują się stawy rybne oraz rzeka Świder. Sprzyja to organizowaniu wycieczek pieszych i rowerowych oraz przyciąga amatorów kąpieli i miłośników wędkarstwa. Jest to również doskonałe miejsce do odpoczynku dla matek z dziećmi. Istnieje także możliwość zabrania ze sobą zwierząt domowych. W gospodarstwie można kupić świeże mleko, jaja, przetwory mleczne, domowe wędliny i inne wytwarzane tu produkty spożywcze.
Dom Dla gości udostępniono całe piętro nowego domu, gdzie do dyspozycji są:

4 pokoje 1,2,3,4-osobowe (15 łóżek)
2 łazienki
kuchnia
pokój dzienny

Przewidziano także osobne wejście dla agroturystów.
Dom otoczony jest pięknym, zadbanym i przestronnym ogrodem, w którym na uwagę zasługuje uroczy skalniak oraz oczko wodne. W ogrodzie urządzono plac zabaw z huśtawkami i piaskownicą dla dzieci oraz przygotowano miejsce do zorganizowania ogniska lub grillowania. Od strony ogrodu znajduje się również altanka z ławeczkami i stolikiem.

Tagi

brak danych

Zarejestruj się jako użytkownik lub jako właściciel obiektu »

dodaj nocleg